KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257262

nr 1225 7262

Oidentifierad konstnär. Gettlinge, Öland. Signerad J. N, 33. Olja på duk, 79x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:02:57

15/12 12:22:06 1      Vinnande bud